Salsa w chustach

Zajęcia taneczne bazują w pierwszej kolejności na rozgrzewce oraz ruchach ciała zaczerpniętych z takich stylów jak: salsa, bachata, merengue i lambada.

Tempo i zakres zajęć tanecznych jest dostosowane do możliwości uczestników. Wykonywany taniec rodziców z dziećmi w chustach/ nosidłach jest zmodyfikowany do tego stopnia, by zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę tańczącej "parze". Ćwiczenia taneczne dodatkowo spełniają funkcję wzmacniającą i ułatwiają modelowanie sylwetki.

Noszenie dzieci w chustach jest bezpieczne i pozwala na utrzymanie fizjologicznej pozycji dziecka a prawidłowo zawiązana chusta/ dobrane nosidło zapewniają bezpieczeństwo w trakcie zajęć tanecznych.

Efektem udziału w zajęciach jest nauka tańca, polepszenie kondycji fizycznej i samopoczucia, integracja i wspólna zabawa rodziców i dzieci.

Zajęcia prowadzi instruktorka tańca Aldona Dargacz, a w ich trakcie jest obecny doradca noszenia Emilia Łowkiel

Aldona Dargacz- Mama dwójki dzieci, która pokochała taniec i nie potrafi bez niego żyć. Zdecydowanie socialowa tancerka salsowych parkietów, Tańczę salsę od ponad 12 lat.

Emilia Łowkiel- Pasjonatka tańca i promotorka idei Rodzicielstwa Bliskości. Doradca noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci w 2015 roku.

Sprawdź w wydarzeniach kiedy rozpoczynają się najbliższe warsztaty!